День довкілля в школі

22 січня проведено заходи з відзначення Дня Соборності України

Велична і свята, моя ти Україно,
                                                                                     Лише тобі карать нас і судить.
                                                                                     Нам берегти тебе, Соборну і єдину,

І нам твою історію творить.

Відзначення пам'яті загиблих у боях під Крутами

В рамках відзначення пам'яті Героїв Крут в школі проведено виховний захід "Герої Крут - для нащадків взірець та тематичну виставку публікацій, що висвітлюють ці події. Також переглянуто фільм "Україна: забута історія - Крути - Молода кров"

День Державного Гімну

15 січня з нагоди Дня Державного Гімну проведено масове виконання Гімну України

День рідної школи

22 грудня 1999 року введено в експлуатацію сучасне приміщення нашої школи. Стало традицією відзначати День школи щорічно.

Естафета читання поезій учнями 5-9 класів, присвячена воїнам АТО та Героям Небесної Сотні

"Повертайся, будь ласка живим!

Я прошу не багато, й немало.

Кожен вечір молюсь всім святим,

Щоб нещастя тебе не спіткало..."

День Святого Миколая

Казкові події відбулися в стінах навчального закладу 19 грудня в День Святого Чудотворця Миколая. Цей день завжди є чудодійним святом для всіх дітей. Вони приготували до цього дня  привітання Св. Миколаю, а Миколай - Чудотворець всім слухняним діткам приготував ласощі.

День Гідності